blog

Co to jest szafa kapsułowa? Jak stworzyć taką szafę? Na co zwracać szczególną uwagę? Jakie korzyści niesie garderoba kapsułowa? Tego wszystkiego dowiesz się w tym teście. Podamy również  gotowy wzór męskiej szafy kapsułowej! 

Outfit, który pozwoli mężczyźnie poczuć się swobodnie w gronie znajomych absolutnie nie musi być nudny. Choć wybór kreacji dla panów nie jest bolączką (inaczej w przypadku kobiet), to warto znać pewne zasady dress codu...

Spotkanie towarzyskie w świetle reflektorów, wśród ciekawskich spojrzeń znajomych i to nurtujące pytanie: „Czy ten krawat nie będzie się kłócił z jej stylizacją”. Takie małe dylematy rodzą się często przed najważniejszymi wydarzeniami w naszym życiu: studniówką, ślubem czy weselem.

Koszula z nadrukiem to jeden z największych hitów w męskiej garderobie na wiosnę i lato 2020. Lansują ją projektanci, styliści i gwiazdy, a coraz chętniej sięgają po nią również ci, którzy na co dzień nie śledzą z uwagą modowych trendów

Niezależnie od tego, czy masz atletyczną figurę, jesteś wysoki, czy Twoim problemem jest kilka „nadprogramowych” kilogramów, odpowiednio dobrany garnitur zamaskuje mankamenty, podkreśli mocne punkty sylwetki i wizualnie ją wymodeluje.

Perfekcyjnie odszyty i dopasowany do sylwetki garnitur męski to kwintesencja elegancji i podstawa outfitów do pracy, na biznesowe spotkania czy wieczorowe okazje. Nie mniej istotne są pozostałe elementy stylizacji, takie jak koszule, krawaty, buty czy okrycia wierzchnie.