Blog

Outfit, który pozwoli mężczyźnie poczuć się swobodnie w gronie znajomych absolutnie nie musi być nudny. Choć wybór kreacji dla panów nie jest bolączką (inaczej w przypadku kobiet), to warto znać pewne zasady dress codu, żeby nie popełnić modowego faux pas.
Spotkanie towarzyskie w świetle reflektorów, wśród ciekawskich spojrzeń znajomych i to nurtujące pytanie: „Czy ten krawat nie będzie się kłócił z jej stylizacją”. Takie małe dylematy rodzą się często przed najważniejszymi wydarzeniami w naszym życiu: studniówką, ślubem czy weselem.
Koszula z nadrukiem to jeden z największych hitów w męskiej garderobie na wiosnę i lato 2020. Lansują ją projektanci, styliści i gwiazdy, a coraz chętniej sięgają po nią również ci, którzy na co dzień nie śledzą z uwagą modowych trendów. Jakie wzory na koszulach będą teraz najbardziej pożądane? Wybraliśmy cztery najważniejsze printy wiosny!
Niezależnie od tego, czy masz atletyczną figurę, jesteś wysoki, czy Twoim problemem jest kilka „nadprogramowych” kilogramów, odpowiednio dobrany garnitur zamaskuje mankamenty, podkreśli mocne punkty sylwetki i wizualnie ją wymodeluje. Na co zwrócić uwagę przy wyborze garnituru? Jak się okazuje, nie tylko na aktualne trendy. Oto kilka sprawdzonych porad, które warto poznać przed wybraniem się na poszukiwania idealnego modelu.
Perfekcyjnie odszyty i dopasowany do sylwetki garnitur męski to kwintesencja elegancji i podstawa outfitów do pracy, na biznesowe spotkania czy wieczorowe okazje. Nie mniej istotne są pozostałe elementy stylizacji, takie jak koszule, krawaty, buty czy okrycia wierzchnie. Zwłaszcza te ostatnie stanowią często największe wyzwanie. Z jakimi płaszczami bądź kurtkami nosić garnitury? Oto kilka sprawdzonych rad i pomysłów.