blog

Nadchodzące Walentynki to doskonała okazja, aby wyrazić swoje uczucia wobec bliskiej osoby i spędzić miłe chwile razem. Dla wielu mężczyzn może to być również szansa, aby zaprezentować się w wyjątkowy sposób i sprawić, że ta romantyczna noc będzie jeszcze bardziej niezapomniana. Oto kilka inspirujących męskich stylizacji na Walentynki, które z pewnością przyciągną uwagę partnerki i sprawią, że poczujecie się pewnie i stylowo.

comment 1 comments

Wełna merino, jedna z najszlachetniejszych odmian wełny pochodząca od owiec rasy merino, od wieków zdobywa uznanie ze względu na swoją niezrównaną miękkość, termoregulacyjne właściwości oraz ekologiczny charakter. Wełna merino, z długą historią hodowli owiec w różnych częściach świata, stanowi fundament dla wielu dzisiejszych luksusowych tekstyliów. Zastanówmy się nad tym, co sprawia, że wełna merino jest tak ceniona, a jednocześnie jak można czerpać z jej dobrodziejstw bezpośrednio z natury? Zastanówmy się również nad tym czy jest ona ponadczasowym luskusem czy jednak zbędnym wydatkiem?

Co to jest szafa kapsułowa? Jak stworzyć taką szafę? Na co zwracać szczególną uwagę? Jakie korzyści niesie garderoba kapsułowa? Tego wszystkiego dowiesz się w tym teście. Podamy również  gotowy wzór męskiej szafy kapsułowej! 

Outfit, który pozwoli mężczyźnie poczuć się swobodnie w gronie znajomych absolutnie nie musi być nudny. Choć wybór kreacji dla panów nie jest bolączką (inaczej w przypadku kobiet), to warto znać pewne zasady dress codu...

Niezależnie od tego, czy masz atletyczną figurę, jesteś wysoki, czy Twoim problemem jest kilka „nadprogramowych” kilogramów, odpowiednio dobrany garnitur zamaskuje mankamenty, podkreśli mocne punkty sylwetki i wizualnie ją wymodeluje.