Zobacz wszystko

Kategoria: Zobacz wszystko

Aktywne filtry

1 129,90 zł 899,90 zł

Granatowa kurtka marki Bugatti.

Lekka kurtka wykonana z wodoodpornej, teksturowej tkaniny, która równocześnie jest wiatroodporna. Posiada stójkę, dwie wypuszczane kieszenie po bokach i elastyczne obszycie z abstrakcyjnymi, marszczonymi wstawkami z tkaniny. Kurtka w środku obszyta jest siatkową podszewką i posiada dwie wewnętrzne kieszenie.  

KOLOR- granatowy

979,90 zł 879,90 zł

Jasnoszara kurtka marki Bugatti z serii Respect Nature.

Ta wodoodporna kurtka ma cholewkę z materiału pochodzącego z recyklingu z elastyczną zawartością, która jest również wiatroszczelna i oddychająca. Posiada stójkę z kieszonką na suwak do schowania wysuwanego kaptura, elastyczne ściągacze u dołu, ukośne dwukierunkowe kieszenie boczne zapinane na zamek i/lub zatrzask oraz kieszeń na piersi zapinaną na zamek po lewej stronie. Jest w pełni wyściełany i ma dwie wewnętrzne kieszenie, jedną zapinaną na zamek.

-Lekka bomberka o regularnym kroju

-Stójka i zapięcie na guziki na całej długości

-Po bokach ukośne kieszenie z guzikiem, jedna kieszeń na piersi na suwak i kilka kieszeni wewnętrznych

-Ze zrównoważonej serii Respect Nature

-Emblemat Bugatti na lewym rękawie

979,90 zł 879,90 zł

Żółta kurtka marki Bugattiz serii Respect Nature

Kurtka ma cholewkę z materiału pochodzącego z recyklingu. Jest ona z jednej strony wiatroszczelna a z drugiej oddychająca. Posiada stójkę z kieszonką na suwak do schowania wysuwanego kaptura, elastyczne ściągacze u dołu, ukośne dwukierunkowe kieszczenie boczne zapinane na zamek i zatrzask oraz kieszeń na piersi na suwak po lewej stronie. Jest w pełni wyściełany i ma dwie wewnętrzne kieszenie, jedną zapinaną na zamek. Stójka i zapięcie na guziki na całej długości. Kurtka posiada detal w postaci emblematu Bugatti na lewym rękawie.