Filtrowanie

Włączone filtry:
  Kolor dominujący
  Wzór

  Muchy 

  • Bordowa mucha we wzór paisley

   Bordowa mucha w modny wzór paisley to idealny dodatek do każdej stylizacji. W zestawie z muchą oferujemy białą poszetkę. Całość zapakowana jest w eleganckie pudełko. Wyprodukowano w Polsce.

   59,90 zł
   W magazynie
  • Mucha męska mixkolor paisley

   Mucha w brązowo zielony wzór paisley. To idealny dodatek, który ożywi stonowane stylizacje. W zestawie z muchą oferujemy białą poszetkę. Całość zapakowana jest w eleganckie pudełko. Wyprodukowano w Polsce.

   59,90 zł
   W magazynie
  • Czerwona mucha męska we wzór paisley

   Mucha w żywym, czerwonym odcieniu w modny wzór paisley to idealny dodatek dla odważnych mężczyzn. Doskonale ożywi stonowane stylizacje. W zestawie z muchą oferujemy białą poszetkę. Całość zapakowana jest w eleganckie pudełko. Wyprodukowano w Polsce.

   59,90 zł
   W magazynie
  • Fioletowa mucha męska we wzory

   Elegancka mucha w kolorze ciemnego fioletu z wzorem w drobne kwiaty, to oryginalny dodatek do stylizacji dla każdego mężczyzny. W zestawie z muchą oferujemy poszetkę w eleganckim opakowaniu. Wyprodukowano w Polsce.

   59,90 zł
   W magazynie
  • Elegancka bordowa mucha

   Bordowa, gładka mucha w zestawie z poszetką  posiada możliwość regulacji, łatwo dopasować rozmiar do obwodu szyi. Mucha to idealna alternatywa dla klasycznego krawata. Bordową muchę polecamy w zestawie z granatowym lub grafitowym garniturem.

   59,90 zł
   W magazynie
  • Granatowa mucha męska

   Klasyczna granatowa mucha z białą poszetką w zestawie, to idealny dodatek do każdej stylizacji. Całość zapakowana jest w eleganckie pudełko. Wyprodukowano w Polsce.

   59,90 zł
   W magazynie
  • Elegancka bordowa mucha

   Klasyczna bordowa mucha z białą poszetką w zestawie, to idealny dodatek do stylizacji z granatowym garniturem. Całość zapakowana jest w eleganckie pudełko. Wyprodukowano w Polsce.

   59,90 zł
   W magazynie
  • Czarna mucha męska

   Elegancka, klasyczna mucha w czarnym kolorze, to doskonały dodatek do czarnego garnituru. W zestawie z muchą oferujemy poszetkę w eleganckim opakowaniu. Wyprodukowano w Polsce.

   59,90 zł
   W magazynie
  • Ciemno zielona mucha męska w mikrowzór

   Ciemnozielona, mucha w delikatny mikrowzór. W zestawie z muchą oferujemy białą poszetkę. Całość zapakowana jest w eleganckie pudełko. Wyprodukowano w Polsce.

   59,90 zł
   W magazynie
  • Bordowa mucha męska w kwiatowy wzór

   Elegancka mucha w kolorze ciemnego borda z wzorem w drobne kwiaty, to oryginalny dodatek do stylizacji dla każdego mężczyzny. W zestawie z muchą oferujemy poszetkę w eleganckim opakowaniu. Wyprodukowano w Polsce.

   59,90 zł
   W magazynie
  • Różowa mucha męska

   Mucha męska w kolorze intensywnego różu to doskonały dodatek dla pewnych siebie mężczyzn. W zestawie z muchą oferujemy poszetkę w eleganckim opakowaniu. Wyprodukowano w Polsce.

   59,90 zł
   W magazynie
  • Granatowa mucha w niebieski wzór paisley

   Granatowa mucha w modny wzór paisley w odcieniach niebieskiego to idealny dodatek, który ożywi każdą stylizacje. W zestawie z muchą oferujemy białą poszetkę. Całość zapakowana jest w eleganckie pudełko. Wyprodukowano w Polsce.

   59,90 zł
   W magazynie
  • Elegancka mucha w odcieniu fioletu

   Elegancka mucha w odcieniu subtelnego fioletu to sugestia dodatku dla wymagających mężczyzn, którzy szukają unikatowych odcieni do wieczorowej stylizacji. W zestawie z muchą oferujemy poszetkę w eleganckim opakowaniu.

   59,90 zł
   W magazynie
  • Niebieska mucha w kropki

   Mucha w intensywnym odcieniu niebieskiego, wzbogacona delikatnym wzorem w kropki, doskonale dopełni klasyczne stylizacje. Całość zapakowana jest w eleganckie pudełko. Wyprodukowano w Polsce.

   59,90 zł
   W magazynie
  • Błękitna mucha męska w delikatne kwiatki

   Błękitna mucha w delikatny, kwiatowy wzór doskonale dopełni każdą stylizację. W zestawie z muchą oferujemy poszetkę w eleganckim opakowaniu. Wyprodukowano w Polsce.

   59,90 zł
   W magazynie
  • Bordowa mucha męska z szarym wzorem

   Delikatny szary wzór to propozycja dodatku na każdy sezon w wydaniu nieformalnym. Polecany szczególnie poszukiwaczom niestandardowych wzorów. W zestawie z muchą oferujemy poszetkę w eleganckim opakowaniu.

   39,90 zł 59,90 zł
   Obniżka!
   W magazynie
  • Elegancka granatowa mucha

   Granatowa, elegancka mucha to idealny dodatek dla pasjonatów klasycznych dodatków. Gładki wzór i stonowany odcień granatu pozwoli stworzyć harmonijną stylizację. W zestawie z muchą oferujemy poszetkę w eleganckim opakowaniu.

   59,90 zł
   W magazynie
  • Elegancka mucha w kolorze śliwki

   Elegancka mucha w kolorze śliwki połączona z granatową nicią to oryginalny dodatek do stylizacji dla każdego mężczyzny. W zestawie z muchą oferujemy poszetkę w eleganckim opakowaniu.

   59,90 zł
   W magazynie
  • Granatowa mucha męska w kwiatowy wzorek

   Stylowa mucha z oryginalnym printem sprawdzi się nie tylko w szykownych stylizacjach, ale też w wersji casualowej z kamizelką i bawełnianymi spodniami. W zestawie z muchą oferujemy poszetkę w eleganckim opakowaniu.

   59,90 zł
   W magazynie
  • Elegancka czerwona mucha

   Intensywna czerwień muchy to propozycja dla mężczyzn, którzy cenią sobie klasyczne, jednocześnie wyróżniające się dodatki. W zestawie z muchą oferujemy poszetkę w eleganckim opakowaniu.

   59,90 zł
   W magazynie
  • Szara mucha męska w mikrowzór

   Klasyczna mucha o stonowanym odcieniu granatu to subtelny dodatek mężczyzn, którzy cenią konwencjonalne stylizacje. W zestawie z muchą oferujemy poszetkę w eleganckim opakowaniu.

   59,90 zł
   W magazynie
  Pokazuje 1 - 21 z 33 elementów