Filtrowanie

Włączone filtry:
  Kolor dominujący
  Wzór

  Muchy 

  • Zielona mucha męska w kwiaty

   Elegancka mucha w kolorze zieleni z wzorem w drobne kwiaty, to oryginalny dodatek do stylizacji dla każdego mężczyzny. W zestawie z muchą oferujemy poszetkę w eleganckim opakowaniu. Wyprodukowano w Polsce.

   79,90 zł
   W magazynie
  • Pomarańczowa mucha męska we wzór

   Elegancka pomarańczowa mucha ze wzorem w subtelne niebieskie kwiaty, to oryginalny dodatek do stylizacji dla każdego mężczyzny. W zestawie z muchą oferujemy poszetkę w eleganckim opakowaniu. Wyprodukowano w Polsce.

   79,90 zł
   W magazynie
  • Elegancka mucha męska w niebieski wzór

   Mucha z finezyjnym printem to idealny dodatek dla mężczyzn, którzy stawiają na niestandardowe dodatki. Połączenie błękitu z szarością nadaje stylizacji nieformalnego charakteru. W zestawie z muchą oferujemy poszetkę w eleganckim opakowaniu.

   79,90 zł
   W magazynie
  • Niebieska mucha w granatowe kwiaty

   Elegancka niebieska mucha w granatowe kwiaty, to oryginalny dodatek do stylizacji dla każdego mężczyzny. W zestawie z muchą oferujemy poszetkę w eleganckim opakowaniu. Wyprodukowano w Polsce.

   79,90 zł
   W magazynie
  • Granatowy mucha we wzór

   Granatowa mucha w subtelny wzór to propozycja dla mężczyzn ceniących klasykę. Dodatek polecany do szarych, grafitowych i granatowych garniturów. W zestawie z muchą oferujemy poszetkę w eleganckim opakowaniu.

   79,90 zł
   W magazynie
  • Turkusowa mucha w geometryczny wzór

   Elegancka turkusowa mucha w geometryczny wzór to oryginalny dodatek do stylizacji dla każdego mężczyzny. W zestawie z muchą oferujemy poszetkę w eleganckim opakowaniu. Wyprodukowano w Polsce.

   79,90 zł
   W magazynie
  • Błękitna mucha z brązową nitką

   Błękitna mucha powleczona brązową nitką to propozycja dla mężczyzn ceniących klasykę. Dodatek polecany do szarych, grafitowych i granatowych garniturów. W zestawie z muchą oferujemy poszetkę w eleganckim opakowaniu.

   79,90 zł
   W magazynie
  • Subtelna granatowa mucha męska

   Granatowa, elegancka mucha  w delikatny wzór to idealny dodatek dla pasjonatów klasycznych dodatków. Stonowany odcień granatu pozwoli stworzyć harmonijną stylizację. W zestawie z muchą oferujemy poszetkę w eleganckim opakowaniu.

   79,90 zł
   W magazynie
  • Elegancka mucha w brązowych odcieniach

   Elegancka mucha w modny wzór paisley w odcieniach brązu to idealny dodatek, który ożywi każdą stylizacje. W zestawie z muchą oferujemy białą poszetkę. Całość zapakowana jest w eleganckie pudełko. Wyprodukowano w Polsce.

   79,90 zł
   W magazynie
  • Granatowa mucha męska w pomarańczowy wzór

   Mucha w granatowo pomarańczowy  wzór paisley. To idealny dodatek, który ożywi stonowane stylizacje. W zestawie z muchą oferujemy poszetkę. Całość zapakowana jest w eleganckie pudełko. Wyprodukowano w Polsce.

   79,90 zł
   W magazynie
  • Granatowa mucha w srebrny wzór

   Mucha z finezyjnym printem to idealny dodatek dla mężczyzn, którzy stawiają na niestandardowe dodatki. Połączenie srebra z granatem nadaje stylizacji nieformalnego charakteru. W zestawie z muchą oferujemy poszetkę w eleganckim opakowaniu.

   79,90 zł
   W magazynie
  • Fioletowa mucha męska w kwiaty

   Fioletowa mucha w delikatny, kwiatowy wzór doskonale dopełni każdą stylizację. W zestawie z muchą oferujemy poszetkę w eleganckim opakowaniu. Wyprodukowano w Polsce.

   79,90 zł
   W magazynie
  • Granatowa mucha w czerwone kwiaty

   Elegancka mucha w kolorze granatu w duże czerwone kwiaty, to oryginalny dodatek do stylizacji dla każdego mężczyzny. W zestawie z muchą oferujemy poszetkę w eleganckim opakowaniu.

   79,90 zł
   W magazynie
  • Czerwona mucha męska we wzór paisley

   Mucha w żywym, czerwonym odcieniu w modny wzór paisley to idealny dodatek dla odważnych mężczyzn. Doskonale ożywi stonowane stylizacje. W zestawie z muchą oferujemy białą poszetkę. Całość zapakowana jest w eleganckie pudełko. Wyprodukowano w Polsce.

   79,90 zł
   W magazynie
  • Bordowa mucha we wzór paisley

   Bordowa mucha w modny wzór paisley to idealny dodatek do każdej stylizacji. W zestawie z muchą oferujemy białą poszetkę. Całość zapakowana jest w eleganckie pudełko. Wyprodukowano w Polsce.

   79,90 zł
   W magazynie
  • Bordowa mucha męska w kwiatowy wzór

   Elegancka mucha w kolorze ciemnego borda z wzorem w drobne kwiaty, to oryginalny dodatek do stylizacji dla każdego mężczyzny. W zestawie z muchą oferujemy poszetkę w eleganckim opakowaniu. Wyprodukowano w Polsce.

   79,90 zł
   W magazynie
  • Elegancka bordowa mucha z białą poszetką

   Klasyczna bordowa mucha z białą poszetką w zestawie, to idealny dodatek do stylizacji z granatowym garniturem. Całość zapakowana jest w eleganckie pudełko. Wyprodukowano w Polsce.

   79,90 zł
   W magazynie
  • Elegancka czerwona mucha

   Intensywna czerwień muchy to propozycja dla mężczyzn, którzy cenią sobie klasyczne, jednocześnie wyróżniające się dodatki. W zestawie z muchą oferujemy poszetkę w eleganckim opakowaniu.

   79,90 zł
   W magazynie
  • Bordowa mucha męska

   Unikatowa mucha w odcieniu intensywnego, mieniącego się borda to idealny dodatek na spotkania towarzyskie. W zestawie z muchą oferujemy poszetkę w eleganckim opakowaniu.

   79,90 zł
   W magazynie
  • Elegancka bordowa mucha

   Bordowa, gładka mucha w zestawie z poszetką  posiada możliwość regulacji, łatwo dopasować rozmiar do obwodu szyi. Mucha to idealna alternatywa dla klasycznego krawata. Bordową muchę polecamy w zestawie z granatowym lub grafitowym garniturem.

   79,90 zł
   W magazynie
  Pokazuje 1 - 21 z 51 elementów