Muchy Ślubne 

 • Bordowa mucha we wzór paisley

  Bordowa mucha w modny wzór paisley to idealny dodatek do każdej stylizacji. W zestawie z muchą oferujemy białą poszetkę. Całość zapakowana jest w eleganckie pudełko. Wyprodukowano w Polsce.

  59,90 zł
  W magazynie
 • Mucha męska mixkolor paisley

  Mucha w brązowo zielony wzór paisley. To idealny dodatek, który ożywi stonowane stylizacje. W zestawie z muchą oferujemy białą poszetkę. Całość zapakowana jest w eleganckie pudełko. Wyprodukowano w Polsce.

  59,90 zł
  W magazynie
 • Czerwona mucha męska we wzór paisley

  Mucha w żywym, czerwonym odcieniu w modny wzór paisley to idealny dodatek dla odważnych mężczyzn. Doskonale ożywi stonowane stylizacje. W zestawie z muchą oferujemy białą poszetkę. Całość zapakowana jest w eleganckie pudełko. Wyprodukowano w Polsce.

  59,90 zł
  W magazynie
 • Fioletowa mucha męska we wzory

  Elegancka mucha w kolorze ciemnego fioletu z wzorem w drobne kwiaty, to oryginalny dodatek do stylizacji dla każdego mężczyzny. W zestawie z muchą oferujemy poszetkę w eleganckim opakowaniu. Wyprodukowano w Polsce.

  59,90 zł
  W magazynie
 • Elegancka bordowa mucha

  Bordowa, gładka mucha w zestawie z poszetką  posiada możliwość regulacji, łatwo dopasować rozmiar do obwodu szyi. Mucha to idealna alternatywa dla klasycznego krawata. Bordową muchę polecamy w zestawie z granatowym lub grafitowym garniturem.

  59,90 zł
  W magazynie
 • Granatowa mucha męska

  Klasyczna granatowa mucha z białą poszetką w zestawie, to idealny dodatek do każdej stylizacji. Całość zapakowana jest w eleganckie pudełko. Wyprodukowano w Polsce.

  59,90 zł
  W magazynie
 • Elegancka bordowa mucha z białą poszetką

  Klasyczna bordowa mucha z białą poszetką w zestawie, to idealny dodatek do stylizacji z granatowym garniturem. Całość zapakowana jest w eleganckie pudełko. Wyprodukowano w Polsce.

  59,90 zł
  W magazynie
 • Czarna mucha męska

  Elegancka, klasyczna mucha w czarnym kolorze, to doskonały dodatek do czarnego garnituru. W zestawie z muchą oferujemy poszetkę w eleganckim opakowaniu. Wyprodukowano w Polsce.

  59,90 zł
  W magazynie
 • Bordowa mucha męska w kwiatowy wzór

  Elegancka mucha w kolorze ciemnego borda z wzorem w drobne kwiaty, to oryginalny dodatek do stylizacji dla każdego mężczyzny. W zestawie z muchą oferujemy poszetkę w eleganckim opakowaniu. Wyprodukowano w Polsce.

  59,90 zł
  W magazynie
 • Granatowa mucha w niebieski wzór paisley

  Granatowa mucha w modny wzór paisley w odcieniach niebieskiego to idealny dodatek, który ożywi każdą stylizacje. W zestawie z muchą oferujemy białą poszetkę. Całość zapakowana jest w eleganckie pudełko. Wyprodukowano w Polsce.

  59,90 zł
  W magazynie
 • Elegancka mucha w odcieniu fioletu

  Elegancka mucha w odcieniu subtelnego fioletu to sugestia dodatku dla wymagających mężczyzn, którzy szukają unikatowych odcieni do wieczorowej stylizacji. W zestawie z muchą oferujemy poszetkę w eleganckim opakowaniu.

  59,90 zł
  W magazynie
 • Błękitna mucha męska w delikatne kwiatki

  Błękitna mucha w delikatny, kwiatowy wzór doskonale dopełni każdą stylizację. W zestawie z muchą oferujemy poszetkę w eleganckim opakowaniu. Wyprodukowano w Polsce.

  59,90 zł
  W magazynie
 • Elegancka granatowa mucha

  Granatowa, elegancka mucha to idealny dodatek dla pasjonatów klasycznych dodatków. Gładki wzór i stonowany odcień granatu pozwoli stworzyć harmonijną stylizację. W zestawie z muchą oferujemy poszetkę w eleganckim opakowaniu.

  59,90 zł
  W magazynie
 • Elegancka mucha w kolorze śliwki

  Elegancka mucha w kolorze śliwki połączona z granatową nicią to oryginalny dodatek do stylizacji dla każdego mężczyzny. W zestawie z muchą oferujemy poszetkę w eleganckim opakowaniu.

  59,90 zł
  W magazynie
 • Elegancka czerwona mucha

  Intensywna czerwień muchy to propozycja dla mężczyzn, którzy cenią sobie klasyczne, jednocześnie wyróżniające się dodatki. W zestawie z muchą oferujemy poszetkę w eleganckim opakowaniu.

  59,90 zł
  W magazynie
 • Szara mucha męska

  Klasyczna mucha w chłodnym odcieniu szarości to idealny dodatek do wzorzystych koszul lub garniturów w kratę do nieformalnych stylizacji. W zestawie z muchą oferujemy poszetkę w w eleganckim opakowaniu.

  59,90 zł
  W magazynie
 • Mucha męska ciemny granat

  Subtelny odcień granatu to idealna propozycja na stworzenie olśniewającej stylizacji w dyskretnej kolorystyce. W zestawie z muchą oferujemy poszetkę w eleganckim opakowaniu.

  59,90 zł
  W magazynie
 • Bordowa mucha męska

  Unikatowa mucha w odcieniu intensywnego, mieniącego się borda to idealny dodatek na spotkania towarzyskie. W zestawie z muchą oferujemy poszetkę w eleganckim opakowaniu.

  59,90 zł
  W magazynie
 • Mucha męska granatowa z niebieską nitką

  Granatowa mucha powleczona niebieską nitką to propozycja dla mężczyzn ceniących klasykę. Dodatek polecany do szarych, grafitowych i granatowych garniturów. W zestawie z muchą oferujemy poszetkę w eleganckim opakowaniu.

  59,90 zł
  W magazynie
 • Czarno szara mucha męska

  Czarna mucha na szarym podbiciu to propozycja do formalnej stylizacji. Najlepiej wystąpi w duecie z czarnym garniturem i białą koszulą. W zestawie z muchą oferujemy poszetkę w w eleganckim opakowaniu.

  59,90 zł
  W magazynie
 • Elegancka fioletowa mucha

  Szykowna mucha w odcieniu zgaszonego fioletu to sugestia na wieczorne przyjęcia, najlepiej w duecie z ciemnym garniturem i jasną koszulą. W zestawie z muchą oferujemy poszetkę w eleganckim opakowaniu.

  59,90 zł
  W magazynie
Pokazuje 1 - 21 z 22 elementów