Garnitury granatowe

Kategoria: Garnitury granatowe

Aktywne filtry

799,90 zł 499,90 zł

Męski, ciemno granatowy garnitur marki Vestus to idealna propozycja do stworzenia formalnej stylizacji.

Prezentowany model sprawdzi się na wszelkie przyjęcia okolicznościowe, zwłaszcza jako komplet dla Pana Młodego. Projekt garnituru nie zawiera w sobie zbędnych, wyróżniających się dodatków.

Czarne guziki wkomponowują się w barwę tkaniny, a butonierka obszyta granatową nicią dyskretnie zaznacza swoją obecność na klapie marynarki.

Charakterystyczne elementy dla tego modelu to: proste klapy, subtelnie ścięta brustasza, dwie kieszenie ze ściętymi patkami, kołnierz od strony wewnętrznej poszyty filcem, dwa szlice z tyłu marynarki.

Elegancka podszewka z geometrycznym wzorem, z lekko połyskującej tkaniny podkreśli szykowność marynarki.

Spodnie o zaprasowanym kancie i extra dopasowanej sylwetce idealnie podkreślą atuty męskiej sylwetki.

Dzięki możliwości poszerzenia lub zwężenia pasa do 4 cm, precyzyjne dopasowanie nie będzie stanowiło problemu. Nogawka posiada dodatkowy zapas materiału, więc spodnie można wydłużyć do 2 cm.  Garnitur idealnie sprawdzi się w towarzystwie czarnych lub czekoladowych butów.

Wyprodukowano w Polsce.

1 099,90 zł

Ciemnogranatowy, klasyczny garnitur marki Vestus to fenomenalna propozycja dla stylizacji formalnych.

Brak kontrastowej stębnówki na klapach i wyróżniających się guzików, świadczy o szykowności marynarki.

W projekcie zastosowano: proste klapy, butnierkę obszytą nicią w kolorze tkaniny, subtelnie ściętą brustaszę, dwie kieszenie z patkami, zapięcie na jeden guzik, kołnierz od strony wewnętrznej podszyty filcem, dwa szlice z tyłu marynarki, czarne, nakładające się na siebie guziki na mankiecie.

Wewnątrz marynarki zastosowano jednobarwną podszewkę.

Spodnie z zaprasowanym kantem, dwiema, bocznymi kieszeniami z tyłu zapinanymi na guziki, polecamy w zestawie z czarnymi butami marki Vestus. W pasie spodni specjalnie zastosowano naddatek materiału, który pozwoli na ewentualne poszerzenie lub zwężenie spodni do 4 cm, również długość nogawki podlega korekcie o 2 cm.

Wyprodukowano w Polsce.

1 399,90 zł

Nowoczesny, męski garnitur marki Vestus wykonany z granatowej tkaniny w subtelną kratę zaprojektowany został dla mężczyzn, którzy poszukują nowoczesnych wzorów z zachowaniem stonowanej kolorystyki.

Granatowy garnitur o extra dopasowanej sylwetce to nowoczesna wizja kroju dla podkreślenia męskiej budowy ciała. 

Anatomia granatowego garnituru marki Vestus to projekt, który łączy w sobie: proste klapy, ściętą brustaszę, kołnierz od strony wewnętrznej podszyty filcem, proste patki, dwa rozcięcia z tył, butonierkę obszytą granatową nicią, cztery, nachodzące na siebie guziki. Spodnie wykonane zostały z tej samej tkaniny, co marynarka. Extra dopasowany fason spodni, zaprasowanych w kant z pewnością nada stylizacji nowoczesnego charakteru. Największym atutem spodni jest możliwość poszerzenia lub zwężenia ich w pasie do 4 cm oraz wydłużenia do 2 cm.

Garnitur polecany szczególnie na spotkania biznesowe i przyjęcia okolicznościowe. Jest to także idealny garnitur na ślub!

Wyprodukowano w Polsce.

749,90 zł

Granatowy garnitur w minimalistyczną kratę marki Vestus to oferta dla mężczyzn, którzy uwielbiają wyraziste kolory z niewyróżniającym się deseniem.

Charakterystyczne cechy dla garnituru to: skośna brustaszka, proste klapy, butonierka obszyta granatową nicią, dwie kieszenie z skośnymi patkami oraz guziki o unikatowym odcieniu mieniącego się brązu. 

Wyróżniającym się elementem garnituru jest podszewka o oryginalnym wzorze paisley w granatowym odcieniu, którą zostały wyścielone kieszenie i brustasza. Tkanina wewnątrz brustaszy spełni idealnie rolę wypustki.

Spodnie można z łatwością dopasować do sylwetki mężczyzny – istnieje możliwość poszerzenia i zwężenia spodni do 4 cm oraz wydłużenia spodni do 2 cm.

Granatowy garnitur w subtelną kratę marki Vestus to idealna propozycja na przyjęcia okolicznościowe i do pracy w biurze.

699,90 zł 599,90 zł

Męski, jednorzędowy garnitur w odcieniu stonowanego granatu marki Vestus to uniwersalny zestaw, który sprawdzi się zarówno do pracy, jak i na przyjęcia okolicznościowe.

Prezentowany model o extra dopasowanej sylwetce jest nieco mniej skrojony niż reszta garniturów w naszej ofercie, co oznacza, że nie będzie opinał rozbudowanej sylwetki.

Projekt garnituru łączy w sobie: proste klapy, subtelnie ściętą brustaszę (jej ozdobne wnętrze może posłużyć jako wypustka), dwie kieszenie ze skośnymi patkami, dwa szlice z tyłu marynarki, kołnierz podszyty filcem od strony wewnętrznej, butonierkę obszytą brązową nicią. Eleganckie guziki w odcieniu ciemnego brązu w deseniu marmuru zdobią zapięcia marynarki, mankiety oraz kieszenie spodni.

Spodnie o zaprasowanym kancie i extra dopasowanej sylwetce – podobnie jak marynarka – nie są tak mocno skrojone, jak większość spodni w naszej ofercie. Dzięki możliwości poszerzenia lub zwężenia pasa do 4 cm, precyzyjne dopasowanie nie będzie stanowiło problemu. Nogawka posiada dodatkowy zapas materiału, więc spodnie można wydłużyć do 2 cm.

Garnitur idealnie sprawdzi się w towarzystwie zarówno czarnych klasycznych derbów, jak i brązowy butów double monk marki Vestus.

699,90 zł 499,90 zł

Granatowy garnitur jednorzędowy marki Vestus w połączeniu z czarnymi butami i białą koszulą na spinki to idealny zestaw na stworzenie formalnej, eleganckiej stylizacji.

Projekt garnituru łączy w sobie: proste klapy, subtelnie ściętą brustaszę, dwie kieszenie z patkami, zapięcie na jeden guzik, kołnierz podszyty filcem od strony wewnętrznej i dwa szlice z tył marynarki.

Spodnie uszyte z tej samej tkaniny, o zaprasowanym kancie bez problemu można dopasować do sylwetki – mają one w sobie zapas materiału, co daje możliwość zwężenia lub poszerzenia do 4 cm, oraz wydłużenia nogawki o 2 cm.

Garnitur polecany na przyjęcia okolicznościowe, idealnie sprawdzi się jako stylizacja ślubna.

Wyprodukowano w Polsce.

799,90 zł 499,90 zł

Niepowtarzalny, granatowy garnitur marki Vestus to propozycja dla prawdziwych pasjonatów klasyki. Brak zbędnych dodatków i kolorów, czyni garnitur bardziej szykownym, można więc go wykorzystać przy tworzeniu stylizacji formalnych.

Kunszt krawiectwa skupił się na prostocie elementów, na które składają się: proste klapy, na których dyskretnie zaznacza się butonierka, zapięcie na dwa guziki, kołnierz poszyty filcem od strony wewnętrznej, subtelnie ścięta brustasza, dwie kieszenie z patkami, dwa szlice z tyłu marynarki, zachodzące na siebie guziki na mankietach. .

Projekt spodni łączy w sobie dwie boczne kieszenie i dwie z tyłu zapinane na guziki. Spodnie można z łatwością dopasować do sylwetki mężczyzny – istnieje możliwość poszerzenia i zwężenia spodni do 4 cm oraz wydłużenia spodni do 2 cm.

Garnitur polecamy szczególnie z białą koszulą na spinki i czarnymi butami – taki zestaw idealnie sprawdzi się jako stylizacja dla Pana Młodego.

Wyprodukowano w Polsce.

799,90 zł 399,90 zł

Niebieski, jednorzędowy garnitur z subtelną stębnówką marki Vestus to szczególna oferta skierowana do mężczyzn, którzy garnitury zakładają na co dzień.

Tkanina Bird’s Eye (żabie oko) to deseń o splocie wyglądającym jakby materiał był pokryty małymi kropeczkami. Tego typu faktura nadaje się na zestawy o niższym stopniu formalności. Subtelna, błękitna stębnówka, zdobiąca klapy marynarki, patki i brustaszę sprawia, że całość zyskuje bardziej codziennego charakteru.

Projekt garnituru łączy w sobie: proste klapy, na których delikatnie zaznacza się błękitna butonierka, zapięcie na dwa guziki, kołnierz podszyty filcem, skośną brustaszę, dwie kieszenie z patkami i dwa szlice z tyłu marynarki. Extra dopasowany fason idealnie podkreśli walory męskiej sylwetki i nada stylizacji powiewu nowoczesności.

Zarys spodni zawiera w sobie: zaprasowany kant, dwie kieszenie boczne i dwie tylne zapinane na granatowe guziki z białą obwódką. Zapas materiału w pasie spodni pozwoli na ich poszerzenie lub zwężenie do 4 cm i wydłużenie nogawki do 2 cm.

Niebieski i granatowy garnitur marki Vestus to najchętniej wybierany zestaw na egzaminy dla młodego mężczyzny.

Wyprodukowano w Polsce.

799,90 zł 499,90 zł

Męski, jednorzędowy garnitur w kolorze granatowym to zestaw polecany na szczególne okazje. Marynarka wyróżnia się brązową stębnówką na klapach, patkach i brustaszy oraz butonierką obszytą nicią w tym samym kolorze, co idealnie skomponuje się z butami w odcieniach brązu. Projekt garnituru łączy w sobie: proste klapy, skośną brustaszę, kołnierz od strony wewnętrznej podszyty filcem i dwa szlice z tyłu marynarki. Garnitur o extra dopasowanym fasonie to odpowiedź na potrzeby mężczyzn, którzy chcą podkreślić atuty swojej sylwetki. Dopasowane spodnie charakteryzują się: zaprasowanym kantem, dwiema bocznymi kieszeniami i dwiema tylnymi zapinanymi na guziki. Dzięki możliwości poszerzenia lub zwężenia pasa do 4 cm, precyzyjne dopasowanie nie będzie stanowiło problemu. Nogawka posiada dodatkowy zapas materiału, więc spodnie można wydłużyć do 2 cm.

Ten model polecamy zestawić z białą koszulą i brązowymi dodatkami.

Wyprodukowano w Polsce.

699,90 zł 399,90 zł

Granatowy garnitur marki Vestus to propozycja dla prawdziwych pasjonatów klasyki.

Cechami charakterystycznymi są: proste klapy, zapięcie na jeden guzik, kołnierz podszyty filcem od strony wewnętrznej, subtelnie ścięta brustasza, dwie kieszenie z patkami, dwa szlice z tyłu marynarki, zachodzące na siebie na siebie guziki na mankietach. Projekt spodni łączy w sobie dwie boczne kieszenie i dwie z tyłu zapinane na guziki. Spodnie można z łatwością dopasować do sylwetki mężczyzny – istnieje możliwość poszerzenia i zwężenia spodni do 4 cm oraz wydłużenia spodni do 2 cm.

Garnitur polecamy zestawić z białą koszulą i brązowymi dodatkami.

Wyprodukowano w Polsce.

799,90 zł 499,90 zł

Granatowy garnitur marki Vestus to propozycja dla prawdziwych pasjonatów klasyki.

Cechami charakterystycznymi są: proste klapy, na których dyskretnie zaznacza się kontrastowa butonierka z bordowym obszyciem, zapięcie na jeden guzik, kołnierz poszyty filcem od strony wewnętrznej, subtelnie ścięta brustasza, dwie kieszenie z patkami, dwa szlice z tył marynarki, zachodzące na siebie na siebie guziki na mankietach. Projekt spodni łączy w sobie dwie boczne kieszenie i dwie z tył zapinane na guziki. Spodnie można z łatwością dopasować do sylwetki mężczyzny – istnieje możliwość poszerzenia i zwężenia spodni do 4 cm oraz wydłużenia spodni do 2 cm.

Garnitur polecamy zestawić z białą koszulą i bordowymi dodatkami.

Wyprodukowano w Polsce.

799,90 zł 499,90 zł

Granatowy garnitur marki Vestus to propozycja dla prawdziwych pasjonatów klasyki.

Cechami charakterystycznymi są: proste klapy, zapięcie na dwa guziki, kołnierz podszyty filcem od strony wewnętrznej, subtelnie ścięta brustasza, dwie kieszenie z patkami, dwa szlice z tyłu marynarki, zachodzące na siebie na siebie guziki na mankietach. Projekt spodni łączy w sobie dwie boczne kieszenie i dwie z tył zapinane na guziki. Spodnie można z łatwością dopasować do sylwetki mężczyzny – istnieje możliwość poszerzenia i zwężenia spodni do 4 cm oraz wydłużenia spodni do 2 cm.

Garnitur polecamy zestawić z białą koszulą i brązowymi dodatkami.

Wyprodukowano w Polsce.

649,90 zł 399,90 zł

Granatowy garnitur, został uszyty z wysokiej jakości tkaniny strukturalnej z dodatkiem włókien syntetycznych, dzięki którym materiał jest odporny na gniecenie.

Projekt garnituru łączy w sobie: proste klapy, skośną brustaszę, kołnierz od strony wewnętrznej podszyty filcem i dwa szlice z tył marynarki. Guziki w odcieniach brązu doskonale komponują się z obszyciem brustaszy. Dwa kroje garnituru – extra dopasowany i klasyczny – to odpowiedź na potrzeby mężczyzn o różnych typach sylwetek. Dzięki możliwości poszerzenia lub zwężenia spodni w pasie do 4 cm, precyzyjne dopasowanie nie będzie stanowiło problemu. Nogawka posiada dodatkowy zapas materiału, więc spodnie można wydłużyć do 2 cm.

Ten model garnituru polecamy nosić z biała koszulą i brązowymi butami.

Wyprodukowano w Polsce.

899,90 zł

Nowoczesny, męski granatowy garnitur marki Vestus wykonany z granatowej tkaniny w subtelną, czarną kratę zaprojektowany został dla mężczyzn, którzy poszukują nowoczesnych wzorów z zachowaniem stonowanej kolorystyki. Garnitur o extra dopasowanej sylwetce to nowoczesna wizja kroju dla podkreślenia męskiej budowy ciała.  Anatomia granatowego garnituru marki Vestus to projekt, który łączy w sobie: proste klapy, ściętą brustaszę, kołnierz od strony wewnętrznej podszyty filcem, proste patki, dwa rozcięcia z tyłu oraz butonierkę obszytą granatową nicią. Spodnie wykonane zostały z tej samej tkaniny, co marynarka. Extra dopasowany fason spodni, zaprasowanych w kant z pewnością nada stylizacji nowoczesnego charakteru. Największym atutem spodni jest możliwość poszerzenia lub zwężenia ich w pasie do 4 cm oraz wydłużenia do 2 cm.

Garnitur polecany szczególnie na spotkania biznesowe i przyjęcia okolicznościowe. Sprawdzi się również w stylizacji dla Pana Młodego - jest to świetny garnitur na ślub!

Wyprodukowano w Polsce.

799,90 zł

Jednorzędowy granatowy garnitur marki Vestus w kolorze navy blue w kratę typu tartan to oferta dla mężczyzn, którzy preferują oryginalne tkaniny.

Prezentowany model to z pewnością zestaw dający możliwość wyróżnienia się w tłumie i alternatywa dla klasycznych garniturów.

Elementy charakteryzujące garnitur to: butonierka obszyta brązową nicią, proste klapy, dwie kieszenie ze skośnymi patkami, dwa szlice z tył marynarki, zapięcie na dwa guziki.

Zarówno marynarka jak i spodnie zostały uszyte z wysokiej jakości tkaniny odpornej na zagniecenia.

Podszewka o niestandardowym motywie paisley z pewnością zachwyci mężczyzn, dla których detale nie pozostają bez znaczenia. Wnętrze brustaszy zostało wykonane z tej samej tkaniny co podszewka, można je wykorzystać jako wypustkę. Spodnie o extra dopasowanym fasonie i zaprasowanym kancie to nowoczesna alternatywa dla klasycznej nogawki.

Dzięki możliwości poszerzenia lub zwężenia pasa do 4 cm, precyzyjne dopasowanie nie będzie stanowiło problemu. Nogawka posiada dodatkowy zapas materiału, więc spodnie można wydłużyć do 2 cm.

Garnitur w kratę marki Vestus, dzięki subtelnym detalom idealnie połączy się brązowymi butami. Polecamy także pozostałe garnitury męskie ślubne z naszej oferty!

Wyprodukowano w Polsce.

699,90 zł 399,90 zł

Szafirowy garnitur marki Vestus, zapinany na jeden guzik to odpowiedź na potrzeby mężczyzn, którzy potrzebują zaopatrzyć swoją garderobę w wyraziste, niebanalne kolory.

Projekt garnituru łączy w sobie klasyczne elementy: proste klapy, które zdobi butonierka obszyta nicią w kolorze tkaniny, subtelnie ścięta brustasza, kołnierz podszyty filcem od strony wewnętrznej, cztery czarne, nakładające się na siebie guziki na mankiecie, dwie kieszenie z patkami i dwa szlice z tyłu marynarki.

 Extra dopasowany fason idealnie podkreśli atuty męskiej sylwetki i nada jej powiewu nowoczesności, tak samo jak granatowy garnitur, który jest również dostępny w naszym sklepie.

Spodnie z zaprasowanym kantem, dwiema, bocznymi kieszeniami z tyłu zapinanymi na guziki, najlepiej wystąpią w duecie z czarnymi lub brązowymi butami typu derby. W pasie spodni specjalnie zastosowano naddatek materiału, który pozwoli na ewentualne poszerzenie lub zwężenie spodni do 4 cm, również długość nogawki podlega korekcie o 2 cm.

Wyprodukowano w Polsce.

649,90 zł 399,90 zł

Męski garnitur w kolorze navy blue marki Vestus z czerwonym akcentem to idealna oferta dla mężczyzn, którzy preferują klasyczne kolory o wyrazistym odcieniu.

Projekt jednorzędowego garnituru Vestus łączy w sobie: proste klapy, skośną brustaszę, dwie kieszenie z ukośnymi patkami, oryginalne guziki w odcieniu głębokiej czerni, butonierkę obszytą czerwoną nicią, kołnierz od strony wewnętrznej podszyty filcem i dwa szlice z tył marynarki.

Największym autem garnituru jest extra dopasowany fason, który podkreśli atuty męskiej sylwetki, a całej stylizacji nada nowoczesnego charakteru.

Spodnie w kant z dwoma kieszeniami, z możliwością dopasowania w pasie; poszerzenia lub zwężenia do 4 cm. Spodnie można też wydłużyć do 2 cm.

Męski garnitur w kolorze navy blue marki Vestus będzie idealnie kontrastował z dodatkami w odcieniu zgaszonej czerwieni, a jednocześnie detale marynarki będą z nimi korespondowały.

799,90 zł 399,90 zł

Męski, jednorzędowy garnitur w kolorze navy blue marki Vestus to zestaw polecany szczególnie do pracy.

 • granatowy/navy blue
 • tkanina Bird’s Eye (żabie oko) o splocie wyglądającym jakby materiał był pokryty małymi kropeczkami. Tego typu faktura nadaje się na zestawy o niższym stopniu formalności.
 • brązowa stębnówką na klapach, patkach i brustaszy oraz butonierka obszytą nicią w tym samym kolorze,
 • proste klapy,
 • skośna brustasza,
 • kołnierz od strony wewnętrznej podszyty filcem,
 • dwa szlice (rozcęcia) z tyłu marynarki, zapewniające swobodę ruchu,
 •  spodnie z kantem,
 • dwiema bocznymi kieszeniami i dwiema tylnymi,
 • guziki granatowe z brązową obwódką,
 • Zaprojektowano i Uszyto w Polsce,

Spodnie dzięki możliwości poszerzenia lub zwężenia pasa do 4 cm, precyzyjne dopasowanie nie będzie stanowiło problemu. Nogawka posiada dodatkowy zapas materiału, więc spodnie można wydłużyć do 2 cm.

999,90 zł 699,90 zł

Granatowy garnitur z satynowym kołnierzem.

Projekt garnituru łączy w sobie: szalowy, satynowy kołnierz, skośną brustaszę, kołnierz od strony wewnętrznej podszyty filcem i dwa szlice z tyłu marynarki. Guziki również zostały obszyte satynowym materiałem, dzięki czemu garnitur klasyfikuje się do tych najbardziej formalnych. Dzięki możliwości poszerzenia lub zwężenia spodni w pasie do 4 cm, precyzyjne dopasowanie nie będzie stanowiło problemu. Nogawka posiada dodatkowy zapas materiału, więc spodnie można wydłużyć do 2 cm.

Ten model garnituru polecamy na bardzo formalne okazje. Szczególnie dedykujemy go dla przyszłych Panów Młodych.

Wyprodukowano w Polsce.

699,90 zł

Jednorzędowy garnitur w kolorze szaro-niebieskim marki Vestus.

Faktura tego typu nadaje się na zestawy o niższym stopniu formalności. Projekt garnituru łączy w sobie: proste klapy, skośną brustaszę, kołnierz od strony wewnętrznej podszyty filcem i dwa szlice z tył marynarki. Garnitur o extra dopasowanym fasonie to odpowiedź na potrzeby mężczyzn, którzy chcą podkreślić atuty swojej sylwetki. Dopasowane spodnie charakteryzują się: zaprasowanym kantem, dwiema bocznymi kieszeniami i dwiema tylnymi zapinanymi na guziki. Dzięki możliwości poszerzenia lub zwężenia pasa do 4 cm, precyzyjne dopasowanie nie będzie stanowiło problemu. Nogawka posiada dodatkowy zapas materiału, więc spodnie można wydłużyć do 2 cm.

Ten garnitur to oferta skierowana do mężczyzn, którzy lubią niestandardowe kolory.

Wyprodukowano w Polsce.

1 499,90 zł

Granatowy garnitur szalowy z atłasowymi klapami.

Smokingowy garnitur to klasyka sama w sobie. Elegancji dodaje mu atłasowy kołnierz przeznaczony na wyjątkowe okazje. Ten model został uszyty z wysokiej jakości tkaniny z dodatkiem włókien syntetycznych, dzięki którym materiał jest odporny na gniecenie i jeszcze lepiej dopasuje się do sylwetki.

Projekt garnituru łączy w sobie: szalowy kołnierz wykonany z prawdziwego atłasu, skośną brustaszę, kołnierz od strony wewnętrznej podszyty filcem i dwa szlice z tył marynarki. Guziki również zostały obszyte satynowym materiałem, dzięki czemu garnitur klasyfikuje się do tych najbardziej formalnych. Dzięki możliwości poszerzenia lub zwężenia spodni w pasie do 4 cm, precyzyjne dopasowanie nie będzie stanowiło problemu. Nogawka posiada dodatkowy zapas materiału, więc spodnie można wydłużyć do 2 cm.

Ten model garnituru polecamy na bardzo formalne okazje, szczególnie dedykujemy go dla przyszłych Panów Młodych.

Wyprodukowano w Polsce.

799,90 zł

Ciemnogranatowy, klasyczny garnitur marki Vestus to fenomenalna propozycja dla stylizacji formalnych.

Brak kontrastowej stębnówki na klapach i wyróżniających się guzików, świadczy o szykowności marynarki.

W projekcie zastosowano: proste klapy, butnierkę obszytą nicią w kolorze tkaniny, subtelnie ściętą brustaszę, dwie kieszenie z patkami, zapięcie na dwa guziki, kołnierz od strony wewnętrznej podszyty filcem, dwa szlice z tyłu marynarki, czarne, nakładające się na siebie guziki na mankiecie.

Wewnątrz marynarki zastosowano jednobarwną podszewkę.

Spodnie z zaprasowanym kantem, dwiema, bocznymi kieszeniami z tyłu zapinanymi na guziki, polecamy w zestawie z bordowymi butami marki Vestus. W pasie spodni specjalnie zastosowano naddatek materiału, który pozwoli na ewentualne poszerzenie lub zwężenie spodni do 4 cm, również długość nogawki podlega korekcie o 2 cm.

Wyprodukowano w Polsce.

799,90 zł

Granatowa, jednorzędowa marynarka w kratę tartan

 

 • granatowa,
 • w kratę tartan,
 • jednorzędowa,
 • zapinana na dwa guziki,
 • dwa szlice (rozcięcia) z tyłu, zapewniające swobodę ruchu,
 • taliowana, subtelnie podkreśla męską sylwetkę,
 • odporna na zagniecenia,
 • uszyta z dbałością o detale,
 • możliwość dokupienia spodni do zestawu,
 

Ekstra dopasowany krój marynarki pokreśli kształt męskiej sylwetki, co z pewnością pozwoli poczuć się pewnie w każdej sytuacji.

Do marynarki można dokupić spodnie wykonane z tej samej tkaniny, tworząc garnitur. (Kod spodni-SM8017).

329,90 zł

Granatowe spodnie w kratę tartan marki Vestus to propozycja do zestawu z marynarką, z którą stworzy garnitur, można też nosić je z koszulą i kamizelką – całość zyska niebanalnego charakteru. Extra dopasowany fason spodni podkreśli atuty sylwetki. Znacznym udogodnieniem jest możliwość poszerzenia lub zwężenia spodni w pasie do 4 cm, ale też wydłużenia nawet do 2 cm.

Granatowe spodnie garniturowe bez zaszewek (flat front) z zaprasowanym kantem, z dwoma kieszeniami po bokach i dwoma zapinanymi na guzik to niezbędny element męskiej garderoby. Polecamy szczególnie z brązowymi butami typu double monk marki Vestus.

Polecamy także pozostałe garnitury męskie z naszej kolekcji!

Szukasz modnych i uniwersalnych rozwiązań zapewniających satysfakcję i elegancję? Granatowy garnitur jest jednym z nich. Propozycje dostępne w sklepie Vestus zostały zaprojektowane i stworzone przez wybitnych specjalistów, którzy zadbali o maksymalny komfort i zadowolenie użytkowników. Sprawdź i przekonaj się o tym na własne oczy. Co wyróżnia sklep z elegancką odzieżą męską Vestus? Budujemy tę branżę od lat i każdego dnia dbamy o to, by zaspokoić oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Współpracujemy jedynie z najlepszymi fachowcami, zdobywając doświadczenie i umiejętności przy realizacji innowacyjnych projektów. Dzięki temu mamy pewność, że nie tylko podążamy za trendami, ale tworzymy je od podstaw.

Granatowy garnitur na każdą okazję

Wszystkie garnitury męskie (zarówno casualowe, jak i garnitury na ślub) wykonane są z wyselekcjonowanych materiałów. Zapewniają zatem nie tylko elegancję i szyk, ale również niezawodność i wytrzymałość. Pamiętaj, że luksusowe garnitury granatowe pasują na wszystkie wydarzenia prywatne i służbowe. Dobrze skrojony model posłuży Ci przez wiele rodzinnych lub firmowych okazji, na przestrzeni lat. Inwestując więc w granatowy garnitur Vestus, otrzymujesz gwarancję satysfakcji. Potrzebujesz czegoś mniej oficjalnego? Garnitur granatowy w kratę to interesująca oferta. Dzięki niej możesz poczuć się elegancko zarówno w pracy, jak i podczas wieczornych spotkań z bliskimi. Luksus i prestiż mają ogromny wpływ na to, jak postrzegają Cię inni i na pewno zauważą, że dbasz o garderobę, wybierając najwyższą klasę asortymentu.

Przymierz granatowy garnitur w naszym salonie

Chcesz przed zakupem przymierzyć granatowy garnitur, by dopasować jego rozmiar i fason? Zapraszamy serdecznie do naszych salonów, które znajdziesz w wielu miastach w całej Polsce. Produkty Vestus dostępne są również w sklepach naszych partnerów, więc bez problemu znajdziesz dogodną dla Ciebie lokalizację. Pełna lista przedstawiona została na naszej stronie internetowej. W razie pytań zapraszamy do kontaktu z naszym zespołem.