Facebook
Twitter

Kontakt

Vestus
Men's Fashion
Linia
 
 
ul. Słowacka 15
33-300 Nowy Sącz
 
 
 
Telefon +48 601 495 209
 
 
 
Formularz kontaktowy
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Przedsiębiorstwo Produkcyjno – Handlowe Jan Witowski z siedzibą w Nowym Sączu, ul. Słowacka 15, 33- 300 Nowy Sącz (NIP: 7340034148), w związku z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy.
Informujemy, że podanie danych osobowych w formularzu jest dobrowolne, lecz konieczne do przetworzenia zapytania.
Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, wniesienia sprzeciwu oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie.
Nadmieniamy, że Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości mailowej na adres inspektora ochrony danych osobowych info@vestus.pl z adresu, którego zgoda dotyczy. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani, a Wasze dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy ani udostępniane organizacjom międzynarodowym.
Zawiadamiamy, że administratorem Państwa danych osobowych podanych w powyższym formularzu jest Przedsiębiorstwo Produkcyjno – Handlowe Jan Witowski z siedzibą w Nowym Sączu, ul. Słowacka 15, 33-300 Nowy Sącz (NIP: 7340034148). Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować do naszego inspektora ochrony danych osobowych (adres: info@vestus.pl).